Skup wierzytelności Wrocław Skup długów

Kancelaria Bielawski w ramach świadczonych usług, zajmuje się skupem wierzytelności (długów) we Wrocławiu i całej Polsce.

Skup długów polega na zawarciu umowy cesji, na podstawie której Wierzyciel (Cedent) przenosi przysługujące mu wierzytelności na rzecz Kancelarii (Cesjonariusza) ponosząc umówioną opłatę.

Oferta będzie odpowiednia dla klientów, którzy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów dochodzenia wierzytelności.

Warunki, jakie oferujemy klientom przy tego typu kontraktach, zależą od struktury wierzytelności tj.

  • rodzaju zobowiązania,
  • okresu przedawnienia,
  • stopnia skomplikowania,
  • wysokości należności.

Świadczymy szerokie spektrum działań w zakresie odzyskiwania i sprzedaży długów ale każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego potraktowania w zależności od tego czy będzie to skup wierzytelności od osób fizycznych, skup wierzytelności zagranicznych, skup długu za gotówkę i wiele innych zmiennych. Klienci szukając usługi korzystają także z wyrażeń takich jak faktoring czy windykacja długów.

Skup długów to profesjonalne rozwiązanie dla każdego posiadającego problemy ze spłatami zobowiązań finansowych. Nasze wieloletnie doświadczenie na terenie całego kraju sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy zakup wierzytelności od dłużników, co stanowi najlepsze rozwiązanie dla osób chcących zminimalizować koszty, i które chcą przeznaczyć czas poświęcony na windykację należności na działalność w swojej branży zamiast w branży windykacyjnej.

Prowadzimy zakup wierzytelności pochodzących z obrotu gospodarczego oraz umów zawartych pomiędzy osobami fizycznymi.

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy wywiad gospodarczy i przedstawimy dogodną ofertę na zakup wierzytelności.

W celu przygotowania specjalnej oferty sprzedaży wierzytelności, należy przekazać szczegółowe informacje o długu do Kancelarii na adres: biuro@kancelariabielawski.eu

Skontaktuj się i umów na pierwsze spotkanie