Zespół

Otwarty na klientów stojących w obliczu wyzwań

Zdeterminowany w osiąganiu celów

agsdi-flash

Szybki

Kompetentny

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

To nowoczesna w działaniu i strukturze organizacyjnej kancelaria świadcząca usługi w zakresie obsługi prawnej i finansowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w zakresie prawa oraz szeroko pojętych finansów. Jesteśmy „hybrydą” kancelarii prawnej, biura rachunkowego oraz firmy konsultingowej.

W naszej ofercie, poza klasyczną obsługą prawną, znajduje się także wiele usług z obszernych dziedzin prawa, finansów oraz prowadzenia księgowości. Kancelarię tworzą ludzie z wykształceniem prawniczym i ekonomicznym.

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi zewnętrznej (outsourcing) w zakresie usług prawnych i finansowych. Proponowane przez nas usługi są odpowiedzią na sugestie klientów, którzy wielokrotnie sygnalizują istnienie luk prawnych w obrębie prowadzonej działalności przez inne podmioty. Nie boimy się działań wielopłaszczyznowych. Tworzymy zespół, który poprowadzi skomplikowane i trudne sprawy. Interdyscyplinarna wiedza zarówno z zakresu prawa, jak i finansów, pozwala nam na kierowanie działalnością klientów tak, by zapobiegać pojawianiu się ewentualnych problemów.

Założyciel, prowadzący kancelarię [hidden]

Robert Bielawski
Tel. 71 350 99 20
r.bielawski@kancelariabielawski.eu

Sekretariat

biuro@kancelariabielawski.eu

Tel. 71 350 99 20
Tel. 504 080 556

Koordynator biura
Iwona Bajka

Asystentka ds. administracji
Agnieszka Kredkowska
a.kredkowska@kancelariabielawski.eu
tel. 511 702 304

Doradcy klienta

Tel. 514 900 536
Tel. 730 000 295

Kierownik Działu Handlowego
Andrzej Bełza
a.belza@kancelariabielawski.eu
Tel. 517 914 388

Specjalista ds. sprzedaży
Paulina Kucińska
p.kucinska@kancelariabielawski.eu
Tel. 511 834 876

Asystent działu handlowego
Bartosz Tobiasz
b.tobiasz@kancelariabielawski.eu
Tel. 511 834 849

Dział prawny

Tel. 500 035 630
Tel. 730 000 096

Kierownik Działu Prawnego
Alicja Warczok
a.warczok@kancelariabielawski.eu

Zastępca Kierownika Działu Prawnego
Dagmara Giemza
d.giemza@kancelariabielawski.eu

Radca Prawny
Aneta Ratajczyk
a.ratajczyk@kancelariabielawski.eu

Adwokat
Małgorzata Różycka
m.rozycka@kancelariabielawski.eu

Radca Prawny
Wioletta Makarewicz
w.makarewicz@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Tomasz Pawiński
t.pawinski@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Anna Czyż
a.czyz@kancelariabielawski.eu

Asystent Radcy Prawnego
Kornel Bielawski
k.bielawski@kancelariabielawski.eu

Asystent Radcy Prawnego
Arkadiusz Merta
a.merta@kancelariabielawski.eu

Dział prawny tabelka [hidden]

Tel. 500 035 630
Tel. 730 000 096

Zespół

Dział egzekucyjny

Kierownik Działu Egzekucji
Joanna Rumińska
j.ruminska@kancelariabielawski.eu
tel. 690 578 668

Specjalista ds. egzekucji
Alicja Podębska
a.podebska@kancelariabielawski.eu
tel. 690 578 410

Specjalista ds. egzekucji
Joanna Szopińska
j.szopinska@kancelariabielawski.eu
tel. 515 380 510

Dział windykacji

Specjalista ds. windykacji
Robert Kwiatkowski
r.kwiatkowski@kancelariabielawski.eu
tel. 517 914 244

Specjalista ds. windykacji
Paulina Sroka
p.sroka@kancelariabielawski.eu
tel. 506 816 188