zespół

Otwarty na klientów stojących w obliczu wyzwań

Zdeterminowany w osiąganiu celów

agsdi-flash

Szybki

Kompetentny

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

To nowoczesna w działaniu i strukturze organizacyjnej kancelaria świadcząca usługi w zakresie obsługi prawnej i finansowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w zakresie prawa oraz szeroko pojętych finansów. Jesteśmy „hybrydą” kancelarii prawnej, biura rachunkowego oraz firmy konsultingowej.

W naszej ofercie, poza klasyczną obsługą prawną, znajduje się także wiele usług z obszernych dziedzin prawa, finansów oraz prowadzenia księgowości. Kancelarię tworzą ludzie z wykształceniem prawniczym i ekonomicznym.

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi zewnętrznej (outsourcing) w zakresie usług prawnych i finansowych. Proponowane przez nas usługi są odpowiedzią na sugestie klientów, którzy wielokrotnie sygnalizują istnienie luk prawnych w obrębie prowadzonej działalności przez inne podmioty. Nie boimy się działań wielopłaszczyznowych. Tworzymy zespół, który poprowadzi skomplikowane i trudne sprawy. Interdyscyplinarna wiedza zarówno z zakresu prawa, jak i finansów, pozwala nam na kierowanie działalnością klientów tak, by zapobiegać pojawianiu się ewentualnych problemów.

Założyciel, prowadzący kancelarię.

Robert Bielawski
Tel. 71 350 99 20
r.bielawski@kancelariabielawski.eu

Sekretariat

biuro@kancelariabielawski.eu

Tel. 71 350 99 20
      504 080 556

Asystentka Zarządu
Małgorzata Kupka

Dział prawny

Tel. 500 035 630
       730 000 096

Zespół

Kierownik Działu Prawnego
Alicja Warczok
a.warczok@kancelariabielawski.eu

Zastępca Kierownika Działu Prawnego
Aplikant radcowski

Marta Jachymiak
m.jachymiak@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Tomasz Pawiński
t.pawinski@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Dominika Iwańczyk
d.iwanczyk@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Aleksandra Mielcarek
a.mielcarek@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Małgorzata Milewska
m.milewska@kancelariabielawski.eu

Prawnik
Aneta Ratajczyk
a.ratajczyk@kancelariabielawski.eu

Radcowie prawni

Radca prawny
Malwina Rączka
m.raczka@kancelariabielawski.eu

Radca prawny
Dariusz Bigus
d.bigus@kancelariabielawski.eu

Radca prawny
Katarzyna Nizioł
k.niziol@kancelariabielawski.eu

 

Dział egzekucyjny

Kierownik Działu Egzekucji
Adriana Okińczyc
a.okinczyc@kancelariabielawski.eu
tel. 690 578 668

Specjalista ds. egzekucji
Artur Szynkowski
a.szynkowski@kancelariabielawski.eu
tel. 730 000 295

Specjalista ds. egzekucji
Adam Ryzner
a.ryzner@kancelariabielawski.eu
tel. 690 578 410

Prawnik
Joanna Rumińska
j.ruminska@kancelariabielawski.eu
tel. 690 578 668

Dział windykacji

Specjalista ds. windykacji
Robert Kwiatkowski
r.kwiatkowski@kancelariabielawski.eu
tel. 517 914 244

Specjalista ds. windykacji
Paweł Jaźwiecki
p.jazwiecki@kancelariabielawski.eu
tel. 517 914 388

Specjalista ds. windykacji
Krzysztof Chodlewski
k.chodlewski@kancelariabielawski.eu
tel. 730 000 146